piektdiena, 2011. gada 1. jūlijs

zemenes tiešām iet uz beigām:)

Šodien izlasīju komentāros par burvīgo Aijas zemeņu kūku (gribu tādu), ka zemenes iet uz beigām- jā, to es šodien redzēju tirgū. It kā daudz, taču samērā dārgas un cilvēki ņem tādos kvantumos, kas viennozīmīgi liecina par ievārījuma plāniem. Es šogad nevārīšu, mans gandrīz-tīnis strauji maina uzskatus par to, kas ir garšīgi- zemeņu ievārījums vairs nav. Nu, labi arī, man diez ko nepatīk jūlija karstumā vārīt ievārījumu. Turklāt joprojām garšīgi skaitās lieli jāņogu un upeņu želejas krājumi un par to ņemšanos man pienākas kompensācija- nekādu vairs ievārījumu:)
Evakuējoties uz nedēļas nogali uz vasarnīcu, atstāju mazu atgādinājumu par to, ka zemenes ar mango un vaniļas biezpiena krēmu joprojām ir izcila kombinācija.

3 komentāri:

 1. Vaiii, cik gardi izskatās!
  Bet par to zemeņu beigšanos- nezinu... Līgo, zemenes- sākas, beidzas, ķirši- sākas, beidzas, lapas nodzeltē, nobirst... viss- ziemā klāt! Goda vārds, tāda sajūta, ka nevar paspēt laikam līdzi! :)

  AtbildētDzēst
 2. tavs raksts- pamudinājums rīt braukt pēc zemenēm, gribu sasaldēt.

  AtbildētDzēst
 3. Aija, bez garīgajām praksēm neiztikt:) Laiks skrien stipri pārmērīgi. Es patiešām aizdomājos par kādu diennakti ar atslēgtiem sakariem, bez plāniem, cilvēkiem un lai iespaidi būtu nelieli.

  Laura, es pirms pāris gadiem piesaldēju pilnu ledusskapi un tad konstatēju, ka īstenībā man neprasās ziemā zemenes. Tagad saldēju litru-pusotru maltu un viss.

  AtbildētDzēst