sestdiena, 2010. gada 25. decembris

ziemassvētku vārdi:)

nedaudz aptrūkās laika, lai tā kvalitatīvi un secīgi izdarītu šeit kaut ko par godu Ziemassvētkiem- ieliktu receptes, uzrakstītu pateicības un sveicienus, nodotu sveicienu nabaga Runcim, cerot, ka saimnieki piemirsa par viņu, pārņemti ar egles rotāšanu.
Nu, šodien joprojām viss notiek un nav par vēlu. Mums šodien tāds tipisks 1.janvāris- bērns skatās ar no darba atnesto projektoru uz sienas kaujas no "Gredzenu pavēlnieka", es pārlasu visas Hornbija grāmatas, kuras atradu mājās un visi ēd stipri par daudz vakardienas svētku cienasta pārpalikumus.
Bet ne par to.
Mīļie lasītāji, skatītāji, recepšu lietotāji un- it īpaši- sarunu biedri-komentētāji! Man ir liels prieks, ka jūs negaidīti uzradāties manā dzīvē un es to ļoti novērtēju! Paldies un priecīgus svētkus!
Kaut gan visiem jau noteikti pārdozēti džinglbēli un pat avemarijas, tomēr apsveikumam ielikšu tematiski atbilstošu jauku Coldplay singlu- manuprāt, bez liekām pretenzijām un sirsnīgs.

5 komentāri:

 1. Paldies, Anita, arī Tev, ka esi un bagātini mūsu dzīvi! :) Tev un Taviem mīļajiem- vislabākie un siltākie novēlējumi svētkos!

  AtbildētDzēst
 2. Анита, поздравляю тебя с Рождеством! Счастья тебе и твоей семье, крепкого здоровья и кулинарного вдохновения. Бесконечно! И, была не была - Priecīgus Ziemassvētkus! :)

  AtbildētDzēst
 3. Aija, paldies!

  Мариночка, спасибо! Твои успехи в латышском языке производят впечатление!)))

  AtbildētDzēst
 4. Tik skaista dziesma :) es nezināju, tagad klausos un tik laba sajūta kaut gan ir jau 8.janvāris :) Ā, nu šodien taču pareizticīgajiem Ziemassvētki :)

  AtbildētDzēst
 5. man liekas, šī dziesma kļūs par Ziemassvētku rotācijas sastāvdaļu uz visiem laikiem. Kā Krisa Rī Driving Home For Christmas un tml. Man arī patīk, ieliku parastajā, ne-svētku plejlistē.

  AtbildētDzēst