trešdiena, 2010. gada 13. janvāris

atbildes uz jautājumiem

Un joprojām jautājumi un komentāri nāk meilos:) It kā jau bloga formāts paredz savādāku saskarsmi, nē? Bet nu, saprotu, mentalitātes specifika. Kaut gan saskaros ar ko tādu pirmo reizi. Turklāt- to adresi, uz kuru ir saikne šeit, pārbaudu visai neregulāri, tā jau nav mana pamatadrese. Tāpēc par receptēm ieteiktu tomēr jautāt šeit. Un par visu pārējo:) Komentārus es uzreizi redzu savā pastā. Atļaušos tomēr uz tiem komentāriem, kas atkārtojas, neatbildēt meilos, bet šeit. Domāju- kāpēc tas vispār kādu interesē?- taču šo interesi es varu saprast. Mani arī interesē- kas par cilvēku sarūpējis recepti. Un ja nepatīk cilvēks- tad diemžēl arī recepte. Jauki būtu uzzināt kaut ko arī par jums, ciemiņi!
1. Par "zaļumu" - runāju tikai un vienīgi par pārtiku. Meitenes un zēni, sagādāšu jums vilšanos- es neesmu dedzīgi zaļa. Varbūt gribētu, taču Rīgā tas ir dārgi, kā arī sanāk neadekvāti daudz spēka un laika veltīt saimniecībai, man tas neder. Taču dažas lietas ir pašsaprotamas. Es sen jau nepērku pārtiku, kuras E man nepatīk. Faktiski, E burts sastāvā ir liels izņēmums. Es nepērku gatavo kulināriju, uzpūsto maizi, sieru ar krāsvielu annato (kas tas, nafig, ir?), gurķus un tomātus ziemā, vietējos jogurtus ar guaras sveķi un tml. Cenšos iepirkties Berga bazāra Zaļajā tirgū, bet speciāli slinkumu nepārvarēšu. Man riebjas McDonalds, bet arī dažādas „Mājas virtuves”. Netaisu majonēzes salātus, eļļā ceptus ēdienus, nedzeru saldu alkoholu, gāzētos dzērienus un neēdu „Staburadzes” tortes. Man nepietiek humora sajūtas stāstiem par „tik garšīgiem un ātriem salātiņiem- ātros makaroniņus ar majonēzi pārlej” – es neesmu savu organismu atradusi miskastē. Man tas (organisms:)) patīk un es par to piedomāju. Nu kaut kā tā.
2. Jā, es patiešām ēdu to, ko lieku šeit. Arī bērnam dodu. Draugiem un radiem:) Taču ikdienā es neesmu apsēsta ar ēdienu un mierīgi ēdu griķus 5 nedēļas dienas pēc kārtas. Un vispār mana aizraušanās dažreiz ir spēcīga, bet dažreiz mani nedēļām ilgi tas neinteresē. Man patīk, ka mans bērns jautā „Pagatavosim kaut ko garšīgu vai arī tev ir slinkums? Tad nopirksim”.
3. Es nelietoju alkohola kokteiļus, tāpēc arī netaisu un šeit nelieku.
4. Es lasu un gatavoju arī pēc žurnāla "Garšīgs" receptēm. Lieku šeit reti, jo tās jau visiem pieejamas. Mani avoti ir krievvalodīgajā tīmeklī:)