par mani un blogu

Par mani

Sveiki! Mani sauc Anita un šis ir mans blogs par ēdienu un dzīvi Rīgā. Pēdējā laikā- galvenokārt par ēdienu.

Es dzīvoju un strādāju centrā, esmu Grīziņkalna un tuvākās apkaimes lokālpatriote:), taču mēdzu uzturēties arī citur Rīgā. Pārsvarā tomēr centrā un ap to.

Ēst gatavot sāku pirms ne tik daudziem gadiem, līdz tam nedz interesēja, nedz darīju to.

Bez ēst gatavošanas vēl ir zīmēšana un ilustrēšana, pamata darbs, grāmatas un mūzika, jau pieminētā pilsēta, svētki, draugi, ģimene un kaķis. Nu un vēl daudz kas, par ko nerakstu publiskajā telpā.

Latviešu nav mana pamata valoda, noteikta veida komentārus par šo tēmu- cenzēju.

Par receptēm
Neesmu improvizētāja, mani pilnībā apmierina, ja kāds prasmīgais jau ir izdomājis, pārbaudījis un nopublicējis. Lielākā daļa recepšu blogā ir no krievvalodīgajiem tīmekļa avotiem, tad seko žurnāls Goodfood un tikai tad- manas receptes.
Man patīk vienkāršas un veselīgas lietas, taču man nav primāri svarīgi, lai ēdiens būtu ātri un elementāri pagatavojams, jo ja man nav laika un spēka, es vāru griķus un par to šeit nerakstu:)

Ļoti skatos uz pārtikas sastāvu. Slikts sastāvs var būt tikai garšīgai un reti nopērkamai lietai:) Tad es to nopērku, ļauju sev un bērnam un nemokos šausmīgās pārdomās- taču daru to samērā reti. Bet nu sastāvs, protams, ir relatīva lieta- bieži tā ir mazākā ļaunuma izvēle.

Ja es par kaut ko rakstu- tā ir mana izvēle, es neko nereklamēju par atlīdzību. Kā jau daudziem blogeriem, man šad tad piedāvā kaut kādu produkciju- ja tā atbilst maniem uzskatiem, paņemu, ja nē- atsaku. Badu neciešu, karmu nebojāšu:)

Ja ir jautājumi, ieteikumi, komentāri- priecāšos, rakstiet!

Par autortiesībām
Viss, ko rakstu, ir mans un tikai mans. Pārpublicēt jebkuru elementu drīkst tikai saskaņojot ar mani.

2 komentāri:

 1. Labdien!

  Mani sauc Emil Syundyukov un es esmu Cookster lietotnes autors - Latvijā rādīta Startup ideja par sociālo ēdienu pagatavošanas pavadoni.
  Lietojumprogramma palīdzēs lietotājiem iemācīties gatavot ēdienus un darīt to ar prieku! Lietotne vadīs lietotāju caur receptes pagatavošanas procesu, lai iegūtu labāku rezultātu. Lai to sasniegtu, katra recepte tiks sadalīta uz speciālām laika fāzēm, un lietotājs vienmēr tiks ziņots, kad būs pabeigta katra no tām. Lietotājs jūtīsies brīvi, izmantojot balss atpazīšanas tehnoloģijas kā arī notifikācijas un taimerus. Kad recepte būs pagatavota, lietotājam būs iespēja nofotografēt savu šedevru un par to saņemt atlaides kuponu uz kādu no restorāniem.
  Vēl viena no funkcijām ir produktu piegāde uz mājām ēdienu pagatavošanai.
  Viss process notiek spēles veidā - par katra ēdiena pagatavošanu, lietotājs saņems pieredzes punktus, par kuriem varēs atvērt jaunas receptes.
  Pastāv arī iespēja nopirkt receptes no profesionāliem pavāriem.

  Vairāk par mūsu ideju Jūs varat uzzināt šeit:

  http://ursopanda.github.io/cookster/
  https://www.facebook.com/cooksterapp

  Mūsu komanda ir ļoti ieinteresēta jebkurās sadarbības iespējās. Šobrīd mūsu Startup atrodas izstrādes fāzē. Mēs aktīvi meklējam:

  - recepšu autorus, kuri vēlās padalīties ar savām receptēm.
  - ēdienu portālus.

  No savas puses varam piedāvāt dažādus sadarbības variantus: portāla/bloga reklāmēšana sava lietotnē, māksas recepšu paku izveidošana u.c.


  Esam ļoti ieinteresēti sadarboties ar dažādiem nosacījumiem! Ja Jums ir interese par sadarbību, būsim ļoti pateicīgi saņemt atbildi un jau tālāk veikt detalizētāku komunikāciju (varam arī atsūtīt lietotnes skices/ekrānformas)! :)

  Ar cieņu un pateicību,

  Emil Syundyukov
  e.syundyukov@gmail.com

  AtbildētDzēst
 2. Sveika, Anita!
  Mani sauc Kristaps un es pārstāvu firmu Kafijas Draugs. Vēlētos piedāvāt sadarbību ar Jūsu blogu un facebook lapu. Iesākumam varētu piedāvāt kādu kafiju nobaudīšanai un vēlētos, lai uzrakstat par to atsauksmes, pieminot mūsu aktīvo mājas lapu un/vai linku uz tieši to produktu.
  Vēlāk, ja Jūs interesētu, varētu arī uzrīkot kādu konkursu ar balvām no mums.

  Ar cieņu,
  Tavs Kafijas Draugs Kristaps ;)
  kristaps@kafijasdraugs.lv

  AtbildētDzēst