pirmdiena, 2015. gada 4. maijs

aprīļa iespaidi

prieki
1. Vilvi griķu deserts ar žāvētām plūmēm. Ir vēl ar karameli un ar vīģēm, bet šis man liekas pati pilnība- garšīgs nesalds jogurts, bet zem tā- mīkstu izmērcētu griķu, riekstu un zāvētu plūmju piedeva. Ideāli! Esmu pirkusi tikai Rimi, Prismā nav. Bet nu noteikti vēl kaut kur atrodams.

2. Ilzes pirmie redīsi. Tie garšo pēc redīsiem un pēc pavasara!

3. Jaunie Makedonijas kāposti Rimi. Mans ikgadējais pavasara prieks. Sagriezti plānās strēmelēs, ar tomātu un zaļumiem- tāds prieks pēc saknēmsaknēmsaknēmsaknēm.

4. "Annas dārzs" Mūkusalas ielā. Es vēl vēlāk uzrakstīšu par to detalizētāk. Jā, menedžmenta trūkumi tur vēl ir visai būtiski, bet kad tos likvidēs (un vietā, kas darbojas vienu mēnesi, tie ir pieļaujami)- būs lieliska vieta. Ideāla vide- upe, dārzs, nesamākslots interjers, laba mūzika, labs ēdiens, draudzīga apkalpošana. 
un skumjas
1.Jaunais Pūres "smēriņš". Kā zināms, neesmu tīrvalodīgā latviete, tādēļ nosaukums man liekas visai nepatīkams. Un ar visu 77,7% augļu patosu- augļu ir ļoti daudz, bet garšas un smaržas- nav. Ķiršu ievārījums garšoja vienalga pēc kā, bet ne pēc ķiršiem.