sestdiena, 2010. gada 1. maijs

Biezpiena cepumi


Avots- korica, cookschool.ru
Vajag:
200 gr biezpiena
200 gr miltu
1 TK cepamā pulvera
100 g sviesta, izkausēt
3 ĒK cukura
1 TK vaniļas cukura
2 TK medus
1 ola
rīvēta citrona (var arī apelsīna) miziņa
pūdercukurs
Gatavošana:
Sviestu sajaukt ar cukuru, biezpienu, olu, medu. Pievienot miziņu. Izsījāt miltus kopā ar cepamo pulveri, pievienot vaniļas cukuru. Sajaukt miltu maisījumu ar biezpiena maisījumu. Nepārcensties ar mīcīšanu, taču sajaukt rūpīgi.
Uz paplātes, pārklātas ar cepamo papīru ar slapjām rokām likt nelielas mīklas bumbiņas 3-5 cm attālumā citu no citas. Cept 200 C 15-20 minūte, kamēr zeltainas. Dāsni pārkaisīt ar cukura pūderi.
Iespaidi: pirmajā dienā cepumi ir ļoti garšīgi- kaukšķīgi no ārpuses, ļoti mīksti iekšā. Otrajā dienā viss ir mīksts un garša arī laba. Citrona man mājās nebija, vaniļas cukura arī, tāpēc pieliku dažus pilienus vaniļas esences un šķipsnu kanēļa.

4 komentāri:

 1. Ancit, vai tie ir tie paši cepiumi, kurus Tu šodien nopirki Kūkotavā?:) Ja nopietni - ļoti jauks blogs, noteikti ieskatišos vēl.
  Aija

  AtbildētDzēst
 2. Man ir alibijs- recepte publicēta vismaz par 4 stundām agrāk:) Un arī cepumi bija pavisam citi (konspirācijas nolūkos)

  Un paldies- cenšos:)

  AtbildētDzēst
 3. Šovakar sacepām... Ļoti gardi cepumi! Arī mana mazā meitiņa (1,5 g.) palīdzēja virpināt un likt bumbiņas uz pannas:) Katrā ziņā man un mazajai rezultāts ļoti garšoja!!!

  AtbildētDzēst
 4. Cik jauki, ka kopā cepāt! Priecājos, ka garšoja!

  AtbildētDzēst