otrdiena, 2016. gada 22. marts

mārketinga dīvainības I

Nu labi, tas bija pārāk pašpārliecināti- pa receptei katru dienu. Pacentīšos gandrīz katru dienu, taču pa ierakstam- katru. Piemēram, man ir divi stāsti no pārtikas mārketinga jomas. Šodien pirmais.
Kā zināms, blogeriem šad tad tiek kādas dāvaniņas no pārtikas ražotajiem. Nu, mans blogs ir neliels, līdz ar to samērā reti, un arī rakstu es tikai par to, kas man patika. Līdz ar to atkrīt tie, kuri uzreiz grib atrunāt manas pozitīvās atsauksmes, kā arī tie, par kuriem es neko labu pateikt nevaru.
Vispār mani interesē mārketings, es par to pa laikam kaut ko palasu un vēroju- kā tiek pozicionētas dažādas preces tirgū (nu tā, pavirši vēroju, savā ikdienā), kuru izvēlas par mērķauditoriju un tml.
Zinu arī, kā strādā mārketinga nodaļas, zinu ka naivi ir kaut kā analizēt vai gaidīt saprātīgu rīcību- ir budžets (liels) un tas tiek ātrumā izlietots un atskaites sarakstītas.
Bet nu varu taču paust skumjas:)
Tagad, kā noteikti ievērojāt, startē "Lakto" jaunums- ar proteīnu. Nu, man "Lakto" patīk, bērns to arī lieto, ne pirmo reizi arī saņemu no viņiem dāvanas- līdz ar to ar prieku piekrītu, kad zvana kāda meitene un jautā- vai interesē? Jā, interesē. Atved. Tādu violetu mugursomiņu (nu, kā Dziesmu svētkos), tajā jaunie produkti un - pārsteigums- sporta krekls. Tāds speciālais, treniņu. Jāsaka, man samērā aktuāla lieta.
S izmērs.
Man ir M izmērs un punkts, nekāda iespīlēšanās S nevar notikt.
Un jau vairākas dienas esmu pārdomās.
Kas traucēja viņai zvanot uzdot elementāru jautājumu par izmēru?
Kas mana bloga saturā liecina, ka man ir S izmērs:))?
Kāpēc viņi nevarēja vnk izmest misenē mārketinga budžeta daļu?
Jo konkrēti šo krekliņu ar "Lakto" zīmi es pati izmetīšu- nekad neko nemetu, visu nesu uz Otro elpu, taču negribu, lai šis produkts pastarpināti tomēr darbojas.
Vienaldzība, profesionalitātes trūkums un paviršība- vnk sagrūst tos kreklus bezjēgā sūtījumos (interesanti- randomā vai vnk visus aplaimojot ar S?)
PS Bet dzēriens, pēc bērna vārdiem, baigi labais un 20 g olbaltumvielu ir vērtīga lieta!))

8 komentāri:

 1. Pirmā dzirdēšana, ka Latvijā kādam blogerim sūta pārtikas produktus testēšanai :) Vismaz kāds papildus labums no rakstīšanas.

  AtbildētDzēst
 2. Ne, ko Jūs, tas ir ļoti izplatīti! Parasti garum garais saraksts kurjeriem. Un es arī redzu pēc blogiem- pēkšņi visi raksta par vienu un to pašu produktu:))

  AtbildētDzēst
 3. un, ja nemaldos, 40 vai 43 gramiem cukura :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. jā, 43. Tas ir centrālais visu sho dzērienu trūkums, protams. Jo banānam klātesot sastāvā, manuprāt, tādu tilpumu varētu saldināt ar 2 TK cukura

   Dzēst
 4. Jā, man arī ir bijuši jautājumi, vai vēlos ko testēt (no kaut kādām bulkām esmu atteikusies), bet eļļas gan vienreiz testēju... ļoti daudz atveda :).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. es atceros fotgrāfijas, jā, Tev daudz eļļas bija))). Man vienu reizi bija 34 saldējumi. Vienādi! Vispār tas bija jauki))

   Dzēst
  2. ... cerams, ka tie 34 saldējumi bija vasaras mēnešos atvesti? :D

   Dzēst
  3. jā-jā, pagājushajā vasarā, kad startēja tas labais aprikožu sorbets))) tas bija izcili.

   Dzēst