otrdiena, 2011. gada 19. aprīlis

Andreja Granta izstāde

it kā jau ir nepieklājīgi rakstīt par tāda mēroga lietām, taču no savas pieredzes konstatēju, ka neskatoties tv un presi, nestaigājot pa Valdemāra ielu- man nebūtu izredžu uzzināt.
LMM līdz pat maija beigām ir fotogrāfa A.Granta izstāde. Milzīga! (pat pārāk) Diemžēl esmu pilnīga diletante fotogrāfijā un spriest spēju tikai līmenī "patīk-nepatīk", tādēļ labāk palasiet kompetentākus cilvēkus. Taču izstāde ir ārkārtīgi iespaidīga. Tikai uz mani tā atstāja tādu iespaidu (par kuru it kā sākumā nekas neliecināja, jo nav jau nekāda dramatisma vai specefektu tajās fotogrāfijās), ka pusceļā ap zāli man jau kājas ļima. Un visa tālākā diena pagāja pusmiglā. Ārkārtīgi spēcīga hipnotiskā iedarbība ir fotogrāfijām, fakts:)

3 komentāri:

 1. Paldies! Vajag rakstīt par izstādē, jo bieži vien nemaz nav tik daudz tās informācijas!

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti cienu Grantu un viņa meistarību, taču pārāk daudz tā, ko es saucu par latviešu skumjām. Varbūt pagūšu uz turieni, paldies par infu.

  AtbildētDzēst
 3. Aija, es tieši tā arī padomāju:)

  Maruta, protams, latvju skumju tur IR daudz (ieskaitot sakaltušo smilgu laukus), bet ne pārmērīgi- jo daudz ir portretu un fotrogrāfiju no braucieniem.

  AtbildētDzēst